Перейти до вмісту

шафи-купе на замовлення у Харкові

дизайн шафи-купе – що вибрати?

Ви можете обрати шафу-купе в залежності від дизайну дверей. В основному вони відрізняються від матеріалу виконання дверей та їх кількості

ДЗЕРКАЛО

матовІ

КРАШЕНЕ СКЛО

Шафи-купе стали невід’ємною частиною інтер’єру сучасних будинків та квартир. Більш зручного елемента інтер’єру, який так вдало поєднує в собі користь та цікаві дизайнерські рішення – важко уявити. Якщо ви бажаєте шафу-купе на замовлення в Харкові, то ви звернулися за адресою.

Ми із задоволенням проконсультуємо Вас щодо різноманітних конструктивних особливостей шаф-купе, матеріалів виконання, механізмів відкривання, а також ергономічного наповнення, щоб ви отримали максимум корисного простору для зберігання своїх речей. Для того, щоб виготовити шафу-купе на замовлення – достатньо визначитися з дизайном та викликати майстра для проведення точного виміру. Після цього вам необхідно визначитися з матеріалом для шафи, з якого він виготовлятиметься пізніше. Коли дизайнер намалює кілька ескізів, ви зможете вибрати варіант кухні, що сподобався, і почати його виготовлення.

Які бувають шафи-купе?

Шафи купе відрізняються не лише матеріалом виконання дверей, їх кількістю, а й конструктивними особливостями. В основному розрізняють такі види шаф-купе:

ЗАМОВИТИ ШАФУ КУПЕ У ХАРКІВІ - ЯКИЙ ВИБРАТИ?

Дизайн шафи-купе безпосередньо залежить від дизайну вашого інтер’єру та ваших особистих уподобань. Також не варто забувати про розмір майбутньої шафи. Найпопулярнішими досі залишаються 2-3х дверні дзеркальні шафи-купе. Вже протягом десятиліть це й досі хіт замовлень серед наших клієнтів. Також найбільшою перевагою ми вважаємо можливість виготовлення шафи-купе під саму стелю. Це завжди виглядає дуже стильно, а також значно розширює зони зберігання.

Щоб замовити шафу-купе, Вам необхідно суворо розуміти, яку саме кількість речей ви хочете в ній розмістити. Можливо Вам знадобляться якісь додаткові елементи у вигляді дошки для прасування, підсвічування по периметру, або підглянуті на зарубіжних сайтах фішки, які ви хочете реалізувати. Ми з радістю допоможемо Вам реалізувати шафу купе вашої мрії!

Додаткові функції шафи-купе

ШАФИ-КУПЕ ВІД ВИРОБНИКА - SUPER-MEBLI

У галереї представлені шафи-купе, які виготовили на замовлення для наших клієнтів у Харкові. Якщо у нас залишилися питання – ви можете заповнити форму зворотного зв’язку і ми обов’язково вам передзвонимо.

СКОРИСТАЙТЕСЯ КОНСУЛЬТАЦІЄЮ ДИЗАЙНЕРА

Наш менеджер неодмінно зв’яжеться з вами, якщо ви заповните заявку на веб-сайті. Зазвичай ми зв’язуємося на наступний день. Якщо вам необхідно отримати інформацію про виготовлення меблів швидше, рекомендуємо передзвонити самостійно.