Перейти до вмісту

LED-ДЗЕРКАЛА НА ЗАМОВЛЕННЯ У ХАРКОВІ

ДЗЕРКАЛО З ПІДСВІТКОМ - ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ?

Зараз дзеркала з підсвічуванням користуються величезною популярністю. Їх можна використовувати як у офісних приміщеннях, так і у житлових.

Останнім часом великою популярністю почали користуватися дзеркала з LED-підсвіткою. Таке рішення виглядає дуже сучасно, стильно та лаконічно. Дзеркало з LED-підсвіткою може стати чудовим доповненням для спальні, робочої студії, передпокою або ванної кімнати.

Найпопулярнішим рішенням є розміщення дзеркала з підсвічуванням у ванну кімнату. Це дуже зручно тк. більше немає необхідності турбуватися про додаткове освітлення для ванної кімнати. Дзеркала зі світлодіодами дуже довговічні через використання якісних вологостійких матеріалів з використанням економічних джерел енергії, які практично не впливатимуть на вартість ваших комунальних послуг.

де можна використовувати дзеркала з підсвічуванням?

Безліч дизайнерів зараз у своїх інтер’єрах використовують дзеркала як окрему декорацію або ж за прямим призначенням:

Переваги LED-дзеркал

Як замовити дзеркало з підсвічуванням за своїми розмірами?

У галереї представлені рендери LED-дзеркал, які ми можемо виготовити на замовлення для наших клієнтів. Якщо у нас залишилися питання – ви можете заповнити форму зворотного зв’язку і ми обов’язково вам передзвонимо.

Скористайтеся консультацією дизайнера

Наш менеджер неодмінно зв’яжеться з вами, якщо ви заповните заявку на веб-сайті. Зазвичай ми зв’язуємося на наступний день. Якщо вам необхідно отримати інформацію про виготовлення меблів швидше, рекомендуємо передзвонити самостійно.