Перейти до вмісту

Гардеробні кімнати на замовлення у Харкові

Гардеробні за індивідуальним проектом

Ціна гардеробної, терміни виготовлення та зовнішній вигляд безпосередньо залежать від матеріалу виконання, наповнення, а також - фурнітури. Ось основні з них:

МОДУЛЬНІ

Корпусні

ВІДКРИТІ ЧИ ЗАКРИТІ

Як вибрати дизайн гардеробної?

В наш час гардеробна є невід’ємною частиною будь-якого будинку. Адже навіть у маленькій гардеробній можна помістити не тільки одяг, але і все господарське приладдя.

Сучасна гардеробна – це вже не комірка зі згорілою лампочкою. Тепер гардеробна – це місце, куди хочеться акуратно складати гарні речі, вішати дорогий дизайнерський одяг, а також зробити з цієї кімнати красиве інтер’єрне рішення. Навіть у господарів невеликих міських квартир є безліч варіантів, як спроектувати гардеробну кімнату, щоб вона була максимально місткою. Можна візуально розширити простір кімнати за допомогою дверей-дзеркал або зробити стильне дизайнерське рішення і поставити дерев’яні двері-гармошку.

Ви завжди можете скористатися нашими послугами та замовити гардеробну в Харкові за найдоступнішою ціною в місті.

ПОРАДИ З ВИБОРУ ГАРДЕРОБНИХ

ЯКУ ЗАМОВИТИ ГАРДЕРОБНУ?

Гардеробні кімнати за своїм виконанням можуть бути як закриті (окрема кімната або наявність дверей) або ж відчинені. У кожного з варіантів є свої переваги та недоліки та вибирати тільки Вам.

Якщо розглядати вбиральню відкритого типу, то з переваг можна виділити – швидкий доступ до речей та стильніший зовнішній вигляд. Однак з мінусів – необхідно стежити за порядком у вбиральні, а також на речах швидше осідає пил.

У гардеробних закритого типу набагато ширші можливості планування, такі гардеробні зможуть добре розвантажити простір у будинку, взявши на себе завдання зберігання не тільки одягу, а й пилососу, дошки для прасування та іншої техніки. Також якщо вибрати сучасний дизайн дверей, то закрита вбиральня за своїм зовнішнім виглядом анітрохи не поступатиметься відкритою.

Переваги гардеробних

ГАРДЕРОБНІ КІМНАТИ, ВИКОНАНІ НА ЗАМОВЛЕННЯ SUPer-mibli

У галереї представлені гардеробні кімнати, які ми виготовили на замовлення для наших клієнтів. Якщо у нас залишилися питання – ви можете заповнити форму зворотного зв’язку і ми обов’язково вам передзвонимо.

Скористайтеся консультацією дизайнера

Наш менеджер неодмінно зв’яжеться з вами, якщо ви заповните заявку на веб-сайті. Зазвичай ми зв’язуємося на наступний день. Якщо вам необхідно отримати інформацію про виготовлення меблів швидше, рекомендуємо передзвонити самостійно.