Перейти до вмісту

ЯКІСНІ МЕБЛІ НА ЗАМОВЛЕННЯ У ХАРКОВІ

ОФІСНІ МЕБЛІ

ДЕ ЗАМОВИТИ ВИГОТОВЛЕННЯ КОРПУСНИХ МЕБЛІВ?

Бажаєте замовити якісні корпусні меблі за індивідуальним дизайном?

У цьому нелегкому питанні компанія Super-Mebli з радістю Вам допоможе. Ми вже протягом 10 років займаємось виготовленням корпусних меблів за індивідуальними замовленнями для мешканців м. Харкова та області. Нижче ви можете ознайомитися з перевагами співпраці з нами та прийняти рішення про виробництво меблів для вашого будинку.

Адже, якщо Ви ще не пішли магазин, то Ви розумієте що меблі, виконані за індивідуальним дизайном виглядають набагато краще і набагато зручніше, ніж звичайні «шаблонні» меблі, придбані в якомусь із меблевих магазинів.

Наші переваги

виготовляємо корпусні меблі з преміум матеріалів

Для виробництва меблів ми використовуємо тільки найякісніші матеріали, які тільки представлені на ринку в даний час.

Наш асортимент

5 АРГУМЕНТІВ
ЧОМУ ПОТРІБНО ВИБРАТИ САМЕ НАС

Представляємо Вашій увазі наші переваги завдяки яким співпраця з нами принесе Вам лише позитивні емоції.

ВЛАСНЕ ВИРОБНИЦТВО

Якщо Ви довіритеся нашому досвіду, Ви отримаєте кухню, вбиральню або шафу-купе за Вашими власними ескізами, зможете відчути себе справжнім дизайнером та підібрати власний стиль для Ваших меблів, а наш майстер допоможе Вам удосконалити та оптимізувати корисний простір для Вашої ідеї.

ДОСТАВКА В БУДЬ-ЯКУ ЧАСТИНУ МІСТА

При підписанні договору на виробництво меблів ми також пропонуємо послуги з доставки та збирання виробу. Якщо доставка здійснюватиметься за межі міста Харкова – це здійснюється за окрему платню.

УКЛАДАННЯ ДОГОВОРУ У ВАС ВДОМА

Після затвердження проекту ми можемо укласти договір прямо у вас вдома. У договорі зазвичай прописуються ключові моменти: кінцева ціна, матеріали, терміни виготовлення меблів, і навіть обов'язки кожної із сторін.

БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ НА ОБ'ЄКТІ

Ми дуже цінуємо час наших клієнтів, тому ми завжди раді проконсультувати Вас прямо на об'єкті, щоб оцінити масштаб роботи, а також допомогти нашим клієнтам зорієнтуватися щодо матеріалів, а також щодо наповнення майбутнього виробу.

ФІКСОВАНА КІНЦЕВА ЦІНА

Можете бути впевнені, що ціна, прописана в договорі, буде вже кінцевою! Вам не потрібно більше нічого доплачувати, якщо до проекту не вносяться жодних змін. Адже ми дуже цінуємо свою репутацію і будемо дуже раді, якщо ви порекомендуєте нас своїм близьким.

Скористайтеся консультацією дизайнера

Наш менеджер неодмінно зв’яжеться з вами, якщо ви заповните заявку на веб-сайті. Зазвичай ми зв’язуємося на наступний день. Якщо вам необхідно отримати інформацію про виготовлення меблів швидше, рекомендуємо передзвонити самостійно.